sobota, 14. decembra 2019Meniny má Branislava, Bronislava

Pozvánka na 36. ročník Machulinskej dvadsiatky

Obecný úrad Machulince a organizátori športového podujatia „Machulinská dvadsiatka“ Vás srdečne pozývajú na 36. ročník bežeckých pretekov cez Obyce do Jedľových Kostolian a späť pre všetky vekové kategórie, ktoré sa budú konať v sobotu 07.12.2019.

Preteky začínajú o 11:30 hod. v strede obce súťažou chlapcov a dievčat od 1. až po 9. ročník. Hlavné preteky – mužov, žien, dorastu a rekreačných bežcov štartujú o 13-tej hodine. Po 13-tej hodine pokračujú súťaže detí z materskej školy.

Pre pretekárov a všetkých, ktorí prídu povzbudzovať bežcov bude pripravené občerstvenie, výborná mikulášska kapustnica, varené vínko a čaj.

Aj tento rok je pripravená výzva : Upečieme viac koláčov ako je Machulinčanov? Účastníci tejto výzvy prinesú koláče na sčítanie do pripraveného stánku a tak všetci prítomní majú možnosť pochváliť  kuchárske umenie  našich gazdiniek a podporiť tým naše deti.

Najmenších pretekárov tento rok príde povzbudiť kamarát Čmeliak Vilko.

Pre divákov bude  pripravená aj bohatá tombola s cennými  vychytávkami.

Tento rok už po 25. krát príde bežať aj páter Viktor Vandeplas z Belgicka.

Po 12-tej hodine privítame Mikuláša na konskom záprahu, ktorý už tradične rozsvieti svetlá na  vianočnom stromčeku v strede obce a deti poteší sladkosťami.

Tešíme sa na Vás, príďte povzbudiť športovcov!

VIAC INFORMÁCII V TOMTO ODKAZE

Počet zobrazení článku: 21