sobota, 8. augusta 2020Meniny má Oskár

Beh oslobodenia obce 2012

V nedeľu, 29. apríla 2012 sa uskutočnil tradičný Beh oslobodenia našej obce. Súťažilo sa v štyroch kategóriách dospelých, dvoch dorasteneckých a desiatich žiackych v súlade s pravidlami ľahkej atletiky a stanovenými propozíciami po zvlnenom okruhu ulicami obce a jej okolia. Umiestneným ešte raz gratulujeme, všetkým ďakujeme za účasť a zároveň sa tešíme a pozývame vás aj na ďalší ročník tohto obľúbeného podujatia.

Obrazový materiál z akcie si môžete prezrieť v galérii, výsledková listina sa nachádza tu:
  

  dorastenci      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Peter Zrastak 1994 AK Bojničky 15:07
2 Michal Števica 1997 KRB Partizánske 16.47
         
  dorastenky      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Veronika Zrastaková 1996 ŠG Stavbár Nitra 16.23
2 Eika Ivanová 1994 ŠG Nitra 19:01
         
  muži  40- 50 rokov      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Stanislav Floriš 1970 Považan Pruské 33.42
2 Jozef Števica 1970 KRB Partizánske 35.01
3 Jaroslav Baťo 1969 Bk Pyxida 38.36
4 Jozef Horniak 1967 Ck Machulince 38.58
5 Ľubomír Lepeň 1971 Vyhne 39.27
6 Karol Hudeček 1965 KB Levice 39.47
7 Anton Kollar 1965 ZSE running Team 45.08
         
  muži nad 50 rokov      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Ľubomír Madaj 1962 Bk Ráztočno 38.13
2 Jozef Spiška 1950 Handlová 43.14
3 Anton Hajro 1935 Sebedražie 62.32
         
  muži do 40 rokov      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Michal Čaládik 1983 Bk Pyxida 31.23
2 Slavomír Košik 1981 Považan Pruské 32.41
3 Jozef Bubeník 1987 Trenčín 36.00
4 Ladislav Mariš 1987 Bánovce nad Bebravou 38.14
5 Peter Farkaš 1973 Nemčiňany 40.03
6 Marek Minár 1977 Bk Pyxida 40.38
7 Mário Ondriáš 1973 Ck Machulince 44.24
ostatní Andrej Šimek 1975 Bk Pyxida dnf
  Štefan Páleník 1993 Jedľové Kostoľany 1 kolo
         
  ženy      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Sylvia Havranová 1972 Ak Tlmače 52.05
2 Valéria Spišková 1954 Handlová 62.32

 

  MŠ chlapci      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Michal Minár 2005 Topoľčianky  
2 Matej Merčiak 2006 Zlaté Moravce  
3 Adrián Šmondrk 2006 Jedľové Kostoľany  
Ostatní Matej Farkaš 2006 Nemčiňany  
  Erik Baláž 2005 Jedľové Kostoľany  
         
  MŠ dievčatá      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Diana Cibiriová 2006 Topoľčianky  
2 Peťka Minárová 2008 Topoľčianky  
         
  1. a 2. ročník žiaci      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Andrej Mishko 2005 Jedľové Kostoľany  
2 Simon Drienovský 2003 Jedľové Kostoľany  
3 Miroslav Haspra 2005 Obyce  
Ostatní Filip Šabo 2005 Obyce  
  Nikolas Šurda 2005 Obyce  
  Mário Lukáč 2004 Jedľové Kostoľany  
  Miroslav Černák 2004 Nitra  
  Ján Kurka 2003 Obyce  
         
  1. a 2. ročník žiačky      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Stela Florišová 2003 Považan Pruské  
2 Bibiana Drienovská 2005 Jedľové Kostoľany  
3 Lívia Drienovská 2005 Jedľové Kostoľany  
Ostatní Olívia Pytlová 2005 Jedľové Kostoľany  
  Petra Merčiaková 2005 Zlaté Moravce  
  Radka Ďuriačová 2005 Jedľové Kostoľany  
         
  3. a 4. ročník žiaci      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Ivan Mishko 2001 Jedľové Kostoľany  
2 Mário Kača 2002 Obyce  
3 Matej Drienovský 2003 Obyce  
4 Lukáš Beko 2002 Jedľové Kostoľany  
5 Matúš Mašír 2003 Jedľové Kostoľany  
6 Tomáš Pytel 2003 Jedľové Kostoľany  
         
  3. a 4. ročník žiačky      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Nina Mishková 2003 Jedľové Kostoľany  
2 Viktória Regulyová 2002 Vyhne  
3 Andrea Trubanová 2003 Vyhne  
Ostatní Andrea Kakarová 2002 Jedľové Kostoľany  
  Radoslava Balážová 2002 Jedľové Kostoľany  
         
  5. a 6. ročník žiaci      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Vladimír Šimko 2000 Žiar nad Hronom  
2 Peter Balogh 2000 Žiar nad Hronom  
3 Tomáš Drienovský 2000 Jedľové Kostoľany  
4 Adam Kazimír 2000 Jedľové Kostoľany  
5 Radoslav Črnák 2000 Nitra  
6 Erik Lukáč 2001 Jedľové Kostoľany  
         
  5. a 6. ročník žiačky      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Marcela Juríková 1999 Obyce  
2 Ivana Majzlíková 2000 Žiar nad Hronom  
3 Michaela Hubačová 2001 Vyhne  
Ostatní Laura Trubanová 2001 Vyhne  
  Diana Kačová 2001 Obyce  
  Sabina Siváková 2001 Obyce  
  Aneta Sýkorová 2000 Obyce  
         
  7., 8. a 9. ročník žiaci      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Lukáš Muha 1997 Žiar nad Hronom  
2 Matej Lepeň 1998 Vyhne  
3 Róbert Valenta 1997 Vyhne  
Ostatní Boris Iglár 1999 Vyhne  
  Samuel Hubač 1999 Vyhne  
         
  7., 8. a 9. ročník žiačky      
Poradie Meno ročník bydlisko čas
1 Marcela Luptovská 1997 Vyhne  

 

180-krát videné