Spoločenské podujatia

Kostoliansky gulášmajster – 6. ročník

Jedným slovom – ĎAKUJEME !

To je prvé čo nám napadá, ak máme zhodnotiť tento ročník Kostolianskeho gulášmajstra. Ďakujeme za vašu účasť a za skvelú atmosféru, ktorú ste počas celého dňa vytvárali vy všetci. Vaša hojná účasť nás nielen veľmi teší, ale zároveň zaväzuje neustále pracovať na tom, aby ste sa u nás cítili dobre a bavilo vás to, čo pre vás robíme. Ďakujeme všetkým zúčastneným tímom, že predviedli svoje kulinárske umenie, aj všetkým dobrovoľníkom, ktorí pomáhali pri príprave tohto podujatia a počas celého dňa koordinovali všetko, čo bolo treba.

Ďakujeme za hudobnú produkciu skvelej skupine Len Tak, ktorí rozprúdili večernú zábavu a v ktorej ďalej pokračoval do neskorej noci až skorého rána DJ LODY.

O pohostenie a pitný režim sa postaralo Pohostinstvo u Ďatla a Kostolianska krčma, vďaka ktorým veríme, že nikto nezostal smädný 🙂

P1060435

Na záver, no v neposlednom rade ešte raz srdečne gratulujeme všetkým víťazom. Nie iba gulášmajstrom, ale aj výhercom v súťaži v pití piva na čas a výhercom tomboly. Predpokladáme, že prvú cenu – elektrickú kolobežku – si výherca užije naplno.

DSC_0863_1600x1067

Ale teraz už k výsledkom súťaže. Tretiu priečku si tento rok v súťaži o gulášmajstra vybojovali naši hasiči.

DSC_0752_1600x1067
Tím hasičov

Druhé miesto obsadil tím pod názvom Brutus, partia z Obýc.

P1060675
Brutus

No a víťaznými vavrínmi boli tento rok (zas, znova a opäť) ovenčení Švagrovci – Igor a Maňo.

P1060684
Švagrovci

Veríme, že sa vám podujatie páčilo, lebo vaša spokojnosť je našou najväčšou odmenou.

Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na vás najbližšie na našom folklórnom festivale HOP ČUP NA DOLINE, ktorý sa bude konať 26. augusta a na ktorý ste všetci srdečne pozvaní !


Fotomateriál z podujatia pre nás pripravili pán Karol Psota a pani Petra Potocká.

Karol Psota:

Petra Potocká:

2576-krát videné